Субота, 27.04.2024, 16:41
Вітаємо Вас, Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталогу
Вибір Комбіка [1]
Вибір Гітари [2]
Вибір Примочки [1]
Пошук
Цікава інформація

Опитування
Я граю на ...
Всього відповідей: 1243



Головна » Статті » Як обрати "СВОЄ" » Вибір Комбіка

Гітарна Стаття: Вибір Комбіка по ціновим категоріям ( Електрогітара )

Приводом для створення цієї статті послужила величезна кількість однотипних питань та прохань. Постараюся допомогти всім відразу і сподіваюся що дана стаття стане вам у пригоді.

 

Отже, почнемо.

 

1. Категорія 400 грн.

Відразу скажу, що купувати комбіки в цій ціновій категорії краще не варто. Звук буде набагато гірше ніж навіть у комбіков наступної цінової категорії (автор мав можливість порівнювати). Тимчасово можна використовувати комп'ютер для гри на гітарі, паралельно збираючи гроші на нормальний комбік.

Варіант номер два - купити таку чудову річ, як YERASOV Gt-2. Це емулятор лампового підсилювача. Призначена ця річ, перш за все для гри в лінію, тобто якщо у вас немає комбіка, можете сміливо купувати Gt-2 і грати на ній через, наприклад, звичайний музичний центр, при цьому насолоджуючись виключно аналоговою схемою і прекрасним звуком. Довгий час я сам грав удома і на репетиціях через Gt-2. На репетиціях через пульт мікшера, удома - в муз.центр. Для людей з обмеженим бюджетом дуже хороший варіант.

 

2. Категорія 600 – 850 грн.

 

Більш менш хороший вибір в цій ціновій категорії вважаю комбік Fender Frontman 15. Перевантаження, правда, залишає бажати кращого, зате чистий звук для своїх грошей на висоті.

По приводу Marshall Mg15cd. Всупереч багатьом лайкам в його адресу, хочу відмітити, що цей комбік повністю виправдовує свої 750 грн. Перевантаження там не дуже (втім, як і на всіх комбах за ці гроші), проте при використанні зовнішньої примочки (я використовував Yerasov Gt-2), він звучить краще за своїх «побратимів» за ціною. Чистий звук в принципі не поганий. Але знову ж таки повторюся, якщо використовувати тільки комбівське перевантаження - мало чого хорошого можна добитися.

Не найгірший вибір - Laney Hcm-15. Звучить стерпно для своїх грошей. Перевантаження, правда, залишає бажати кращого)

А для любителів якісного перегрузу слід прослухати Randall RX25RM, це потужний комбо з чудовим перегрузом від рок-н-ролу до хеві та достатньо терпимим чистим звуком, коштує лише 600 грн.

 

3. Категорія 900-1500 грн.

За ці гроші можна вже купити хороший ламповий комбік.

 

І, безумовно, єдиним розумним вибором (на мій погляд) за ці гроші буде YERASOV Gta-15r. Проте у зв'язку з тим, що він нереально гучний, настійно рекомендую прикупити до нього аттенюатор. Втім, великих труднощів це викликати не повинно, оскільки аттенюатор коштує 140 грн.

Аттенюатор дозволяє грати на невеликій гучності, зберігаючи справжній ламповий звук, який зазвичай досягається на великій гучності. Аттенюатор встановлюється в комбік між підсилювачем і динаміком шляхом з'єднання звичайним кабелем «джек-джек».

Відразу обмовлюся, що 15 Ватів транзисторних і 15 Ватів лампових - це зовсім різні речі. 15-ват ламповий комбік кричатиме голосніше, ніж 30-50 ват транзисторний.

 

Також відмічу, що в цій ціновій категорії досить часто можна зустріти комбіки з вбудованим процесором ефектів. Особисто я не рекомендую їх купувати. Самі ефекти там, як правило, низької якості, а вбудований процесор відключити вже буде не можна. Це особливо шкідливо початковим гітаристам, тому що можна зіпсувати своє звуковилучення, оскільки дешеві процесори (менше 300$) а також вбудовані в комбік, компресують сигнал, тим самим, сильно погіршуючи динаміку нот.

Проте, за ці гроші за великого бажання можна узяти Vox Ad15. Але це тільки в тому випадку, якщо процесор дійсно необхідний, а таке у новачків, як правило, буває украй рідко. Тому що зі всіх комбів з процами цей звучить ще більш-менш.

 

Ще пару слів про так званих «напівлампових» комбах. Це також відноситися і до VOX серій AD і Marshall серій AVT. Напівламповий комб вдає із себе самий, як там не є звичайний транзисторний комбік, хіба що в преампі туди поставили одну вакуумну лампу. Тому він вже вважається за напівлампового. Особливої користі від цієї лампи я не бачу, навіть притому, що вони вельми добре звучать для своїх грошей. Все одно до сьогодення лампового звуку таким комбам як до небес (Втім, це також відноситься до процесорів з лампою).

 

4. Категорія 2000 - 3000 грн.

Тут вже піде мова про лампові комбіки.

 

Якщо вам потрібний важкий і потужний, але при цьому приємний і якісний звук при мінімумі вкладень - варто звернути увагу на Yerasov Gta-30r. Дуже хороший ламповий звук при мінімумі вкладень. Прозоре чисте і справжнє лампове перевантаження. Відмінно «гріється» примочками.

 

Якщо потрібний хороший ламповий комбік з приємним чистим звуком, то можна подивитися на Laney Lc15r. Проте я вважаю за потрібний в цьому випадку поклопотатися про зміну динаміка комба, наприклад на Celestion. Втім, це залишається на ваш розсуд.

 

За самий універсальний і хороший варіант я вважаю Peavey Classic 30. Чудово поєднує в собі і прозорий чистий звук, і класичний ламповий кранч. При нагоді з нього можна отримати і важкий звук, якщо поклопотатися про додаткові примочки.

 

Також можна звернути увагу на Randall Rg50tce. Добре підійде любителям «м'ясного» звуку. Щільний важкий ламповий звук вам забезпечений. Проте, в цьому комбі немає тієї «прозорості» звуку, яка є у PEAVEY. Чистий звук у Ренделла каламутний і не дуже смачний (ІМХО), зате перевантаження там куди потужніше і важче.

Категория: Вибір Комбіка | Добавил: guitar-master (24.06.2008) | Автор: Boss of Guitar
Переглядів: 5535 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.0/2 |
Всього коментарів: 1
1 Xopc  
0
Стаття майже слово в слово передерта з http://guitart.ru/amplification/beginners-combos/

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма Входу
Цікава Інформація
Місце для реклами
ICQ:
356-200-400
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024

Rambler's Top100

html counterсчетчик посетителей сайта


Kyiv 2008